OBCHODNÍ PODMÍNKY

Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.myzsa.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel, dodavatel) a kupujícího (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel řídí se vztahy obchodními podmínkami neupravené občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy obchodními podmínkami neupravené obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.

Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Kupující je zároveň dostatečně informován před vlastním odesláním objednávky o možnosti seznámit se s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

Ochrana osobních údajů

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Zákazník svým svobodným rozhodnutím při procesu objednávky zaškrtává svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro účely obchodní činnosti provozovatele těchto stránek. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, máte právo na přístup k údajům a náleží Vám ochrana práv v rozsahu stanoveném zákonem. Tento souhlas můžete kdykoli písemně odvolat.

Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Kupující je zároveň dostatečně informován před vlastním odesláním objednávky o možnosti seznámit se s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

Dodací podmínky

Dodací lhůta začíná dnem obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů nutných pro její včasné vyřízení. Veškeré zboží na našem e-shopu máme skladem v uvedených velikostech u každého z produktů. Pokud máte zájem  o naše zboží v již nedostupných velikostech neváhejte nás kontaktovat
budeme se snažit zboží v požadované velikosti pro Vás vyrobit.

Zboží Vám bude doručeno Českou poštou. Jedná se o službu Balík do ruky. Ten je obvykle dodáván do druhého dne (vyjímkou je čas předvánoční). Cena za dobírku, je 90 Kč. Při objednávce nad 1000 Kč, je dopravné zdarma. Máme také určité akce na poštovné zdarma ke všem objednávkám (tuto informaci uvádíme vždy v liště v horní části našich webových stránek).

Pokud máte zájem o balík na Slovensko, platí stejná pravidla jako pro dodaní v ČR. Cena za dobírku, platbu převodem na bankovní účet nebo platbu PayPal systémem je 215 Kč. Při objednávce nad 1500 Kč, je dopravné zdarma.

Reklamace, vrácení, výměna

Přišlo Vám zboží,a Vy si ho přejete vyměnit,vrátit,nebo reklamovat? Zboží zabalte, a společně s vyplněným reklamačním formulářem (ten obdržíte ke každé objednávce) pošlete na adresu: Marcela Kasalová - Marie Majerové 645/5 Havířov 1-Město 73601

Na vrácení nebo výměnu prosím posílejte zboží neprané a nenošené. Také jej zabalte tak, ať nedojde při přepravě ke zničení obalu. Váš požadavek vyřídíme co nevidět.

Chcete zboží vrátit? Žádný problém. Vrátíte-li zboží do 14 dnů nepoužité zpět, můžete si je dle přání vyměnit nebo prostě vrátit a nechat si zaslat zpět peníze.Zboží vyměnujeme zásadně nenošené a neprané.Doba na vyřízení výměny je maximálně 30 dní.

Věříme,že budete s nákupem na našem internetovém obchodě spokojeni.

Při nákupu z www.myzsa.cz souhlasíte s obchodními podmínkami.